Marta Smolińska

Założycielka Jagodowej Chatki, gdzie wykonuje rękodzieła z duszą. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Z zamiłowania do nauki i pracy z dziećmi utworzyła autorski projekt pt. „Laboraki”, którym zachęca najmłodszych do odkrywania najciekawszych tajemnic przyrody. Na co dzień związana również z Wydziałem Biologii UAM, gdzie pracuje jako Laborantka i aktywnie uczestniczy w wydziałowych imprezach popularyzujących naukę. Prywatnie szczęśliwa żona i matka, śpiewa, gra na gitarze, gotuje i lubi mieć dom pełen ludzi.

Processed with Rookie Cam

Ania Łuczak

Z zawodu chemik. Wykwalifikowany specjalista BHP. Związana z firmą niemalże od jej początku. To dzięki niej Laborakowe zajęcia przebiegają w sposób kontrolowany. Jej ogromne serce i indywidualne podejście sprawia, że potrzeby każdego dziecka są zaspokojone. Prywatnie miłośniczka zwierząt i mól książkowy.

Mateusz Kuniczuk

Student Automatyki i Robotyki na Politechnice Poznańskiej. Odpowiedzialny za przygotowywanie doświadczeń z fizyki. O prądzie wie prawie wszystko, a sprzęt komputerowy nie jest dla niego żadną tajemnicą. Poza Laborakami zajmuje się programowaniem i pracuje jako specjalista IT. Wolny czas wypełnia planszówkami, książkami i rozwijaniem talentu kulinarnego.

Klaudia Pacewicz

Studentka biotechnologii w języku angielskim na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zaangażowana w coroczne przygotowania Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki oraz Nocy Naukowców, na których prowadzi warsztaty dla najmłodszych. Ilość pomysłów na zajęcia w jej głowie jest niezliczona, a radość z pracy z dziećmi nie do opisania. Oprócz Laboraków współprowadzi badania w Instytucie Genetyki Człowieka PAN w Poznaniu, a czas wolny najchętniej spędza z przyjaciółmi.

Oliwia Kozakiewicz

Studentka czwartego roku biotechnologii w języku angielskim na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od kilku lat uczestniczy w organizowaniu naukowych wydarzeń na Wydziale Biologii UAM takich jak: Poznański Festiwal Nauki i Sztuki, Noc Biologów oraz Noc Naukowców. Jej pasją jest farmakologia, muzyka, nurkowanie oraz jazda na snowboardzie. Zajęcia dla najmłodszych prowadzi aby pokazać, że nauka może być ciekawa i kolorowa.

Close Menu